fa Persian
fa Persian

عروسک الیافی کچه

عروسک الیافی کچه

عروسک الیافی قشنگم تو را انتخاب کردم برای بچه های امروز که با تلفن های همراه، تبلت، و انواع وسایل سرگرم کننده الکترونیکی محاصره

عروسک الیافی کچه مدل K001
عروسک الیافی کچه

شده اند.  از لحظه ای که برای اولین بار الیاف هایی با رنگ هایی که به وسعت دنیای کودکی رؤیایی بودند مواجه شدم تا وقتی که خودم رنگ و مدل موهایت

را انتخاب کردم. برای دست های معصومت که گل های رنگارنگ بهشان سپردم و آنگاه به چشمهایت که رسیدم فکرکردم، فکرکردم، چه رنگی باشد؟

 

سیاه؟ آبی؟ سبز؟ خاکستری؟ هیچ کدام، چشمهایت را نمی شد وصف کرد. به بقیه چهره ات فکر کردم، باور داشتم تو باید با همه ی عروسک ها تفاوت داشته باشی. دنیای تو از جنس باربی های ظریف و دلربا نبود.

عروسک الیافی کچه صورتی
عروسک الیافی کچه

با عروسک های زمان کودکی من که وقتی کف دستش را می فشردم صدای آواز، گریه، خنده و … سر می دادند متفاوت بود.

تو آنقدر معصوم بودی که می خواستم هر کسی تو را دید آن طور که دلش می خواهد تصورت کند، تو به دنیای من پا گذاشتی تا در اوقات تنهایی با رنگ های وصف نشدنی ات در دنیای خودم پرواز کنم، بسازمت و با تمام عشقم بگویم تو عروسک الیافی زیبای منی، ساخته ی دست منی که در تار و پود وجودت خاطراتم موج می زند.

عروسک الیافی نامزدی
عروسک الیافی کچه نامزدی

با تمام خاطراتم تو را روانه ی دنیای بچه هایی می کنم که وقتی در بزرگسالی به تو فکر کردند، طعم کودکی خود را شیرین، ساده و بی ریا بدانند و با هر نگاهشان به قلب شهرزادی فکر کنند که برای شادی کودکانه و قهقهه ی خنده هایشان می تپد.

نویسنده : شیوا اسدی

مشاهده محصولات عروسک الیافی گالری شهرزاد در صفحه محصولات عروسک های الیافی.

مشاهده مجموعه آموزشی شماره یک عروسک سازی با کچه.

مشاهده سایر نمونه کارهای گالری شهرزاد 1001 در صفحه اینستاگرام گالری شهرزاد 1001.

عروسک الیافی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروش ویژه