fa Persian
fa Persian

مجسمه گالری شهرزاد

مجسمه دختر تاجدار گالری شهرزاد
مجسمه دختر تاجدار گالری شهرزاد

گالری شهرزاد 1001 دارای متنوع ترین طیف مجسمه ها را به مشتریان ارائه می دهد. مجسمه گالری شهرزاد با تکنیک های هنری پتینه آراسته می شوند. تندیس های گالری شهرزاد از جنس پلیستر می باشد. شما می توانید مستقیما  از قیمت مجسمه ها مطلع شوید و خرید مجسمه را انجام دهید.

با مراجعه به صفحه مجسمه و تندیس شما می توانید تندیس ها و مجسمه های گالری شهرزاد در سبک های متنوع مجسمه سازی را مشاهده و در صورت پسند به آسانی خریداری نمایید.

 

درباره هنر مجسمه سازی  

مجسمه دختر عروسکی
مجسمه دختر عروسکی

هنر مجسمه سازی از دیرباز تاکنون در تمدن های گوناگون از نقش و جایگاه خاصی برخوردار بوده است. این هنر به عنوان سندی از چگونگی تفکر، شیوه زندگی، آداب، رسوم و فرهنگ یک جامعه همواره مورد مطالعه مردم شناسان و جامعه شناسان قرار گرفته است. هنر در دوران معاصر نقش پررنگ تری در زندگی انسان پیدا کرده است زیرا در این دوران مساله هنر عمومی و زیباشناسی شهری مطرح می شود. حضور این هنر با فرم و ساختار بدیع در فضاهای مختلف شهری می تواند در بالابردن سواد بصری شهروندان و به لحاظ محتوا و ایجاد ارتباط عمومی موثر واقع شود. روند مجسمه سازی شهری را می توان یکی از شکل های مدرنیته و تجردگرایی در کشورها دانست.

مجسمه دختر پروانه ای
مجسمه دختر پروانه ای

تندیس آزادی واقع در آمریکا یک مجسمه قابل قبول در این راستا است. تندیس آزادی که نام رسمی آن Enlightening The World (آزادی روشنگر جهان) است در ۱۸۸۶ میلادی به وسیله فرانسه به آمریکا هدیه داده شد. استیفن گراور کلیولند ریاست جمهوری وقت آمریکا، مجسمه آزادی را در محل فعلی آن، قرار داد. این تندیس با دست راست خود مشعلی فروزان را بالای سر خود نگه داشته و در دست چپ یک لوح سنگی را که بر روی آن با شماره های رومی نوشته شده که نشانگر تاریخ استقلال آمریکا است.

مجسمه دختر صورتی گالری شهرزاد
مجسمه دختر صورتی گالری شهرزاد

 

زنجیر شکسته در پای او نماد آزادی و نشانه خوشامدگویی آمریکا به مهاجران و گردشگران است. باستان شناسان معتقدند این مجسمه نماد اسرار آمیزی از یک جریان مخفی دارد که بعدها نبض حیات سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و نظامی جهان را به دست گرفت.

مجسمه بانوی عدالت
مجسمه بانوی عدالت

 

 

جهت خرید مجسمه های گالری شهرزاد می توانید از طریق وبسایت و اینستاگرام گالری شهرزاد 1001 اقدام نمائید و در صورت عدم وجود محصول مورد نظر در سایت یا اینستاگرام می توانید از طریق اینستاگرام یا واتساپ 09358899345 سفارش خود را ثبت نمائید.

 

سفارش و خرید مجسمه از نمونه های موجود در اینستاگرام گالری شهرزاد

شما می توانید با مشاهده اینستاگرام گالری شهرزاد تندیس های موجود در اینستاگرام را نیز سفارش دهید.

 

مشاهده نمونه کارهای موجود در اینستاگرام گالری شهرزاد 1001
 

مشاهده سایر نمونه کار های گالری شهرزاد در فروشگاه هنری

مجسمه گالری شهرزاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروش ویژه